حریم خصوصی

قوانین رعایت حریم شخصی

همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات و محصولات خلیج مارکت، مانند متن، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط خلیج مارکت جزئی از اموال خلیج مارکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار خلیج مارکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خلیج مارکت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط خلیج مارکت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار خلیج مارکت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.
کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت خلیج مارکت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به طور کامل برای خلیج مارکت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات خلیج مارکت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. تنها مرجع رسمی مورد تایید خلیج مارکت برای ارتباط با کاربر، پایگاه رسمی این سایت یعنی khalijmarket.com است. ما تنها از طریق ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم و البته از طریق شبکه اجتماعی خلیج مارکت از قیبل اینستاگرام نیز می توانید از محصولات و خدمات خلیج مارکت مطلع شوید.

اطلاعات کاربران

خلیج مارکت برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های خلیج مارکت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس و ایمیل برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

X
قالب فروشگاهی